Wyścig „Solidarności” i Olimpijczyków w Sędziszowie

Wyścig Solidarności i Olimpijczyków w Sędziszowie

Jutro rusza Wyścig Solidarności i Olimpijczyków – jedna z największych imprez kolarskich w kraju. Jego trasa wiedzie także przez Sędziszowie Młp.

Wyścig Solidarności i Olimpijczyków rozpocznie się w środę (29.06) w Żorach na Śląsku, a zakończy w sobotę (02.07) w Łodzi. Kolarze przejadą pięć etapów o łącznej długości niemal 773 km w pięciu województwach, w tym także na Podkarpaciu.
W naszym regionie peleton wystartuje w piątek (01.07) w Mielcu i pokona niemal 143-kilometrową trasę przez Sędziszów Małopolski, Kolbuszową, Baranów Sandomierski do Tarnobrzega.

Przed sędziszowskim Ratuszem zaplanowana jest lotna premia. W związku z tym od godziny 13 będą występować utrudnienia w ruchu na trasie przejazdu.

Kolarze wjadą do gminy od strony Ropczyc, od ulicy Kolonia. Następnie przejadą ulicami Wspólną, Fabryczną, 3 Maja, Kolejową i Armii Krajowej.

Skierują się na wiadukt, dalej drogą powiatową przez osiedla Wolica Piaskowa i Wolica Ługowa, a potem w stronę Krzywej i Czarnej Sędziszowskiej.

Wyścig "Solidarności" i Olimpijczyków w Sędziszowie

O Sędziszów Lokalnie 448 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.