Zagorzyce mają to, na co czekały od lat. Paczkomat już służy mieszkańcom

Potężna inwestycja drogowa na terenie gminy

Obok Delikatesów Centrum i ośrodka zdrowia w Zagorzycach pojawił się długo wyczekiwany paczkomat. Skorzysta na tym również sąsiednia Szkodna. Do tej pory mieszkańcy musieli jechać do Sędziszowa Młp, gdzie najbliżej obu tych miejscowości znajdował się taki automat.

– Ten paczkomat to nasz wspólny sukces. Cieszę się, że w końcu się to udało. Tym bardziej, że mieszkańcy bardzo często o tym mówili. To było kolejne podejście. Sama od co najmniej od trzech lat zgłaszałam taką potrzebę – podkreśla Barbara Traciak, była sołtyska Zagorzyc.
Paczkomat InPost, który pojawił się w Zagorzycach, to skrytka pocztowa, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Obiekty te zwykle zlokalizowane są w łatwo dostępnych miejscach: przy sklepach i stacjach benzynowych. Jak odebrać przesyłkę? W momencie jej dostarczenia otrzymujemy powiadomienie z kodem odbioru i QR w aplikacji InPost Mobile, którą wcześniej musisz zainstalować na swoim telefonie.

Przy automacie wybieramy w telefonie opcję „Otwórz skrytkę zdalnie”. Można też w czytniku paczkomatu zeskanować kod QR. Skrytka otworzy się. Wyjmujemy paczkę i potwierdzamy jej odbiór w naszej aplikacji. Na koniec pamiętamy o zamknięciu drzwiczek.
Szczegółowe informacje na temat paczkomatów InPost znajdziesz na ten stronie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.