Zagorzyce mają to, na co czekały od lat. Paczkomat już służy mieszkańcom

Potężna inwestycja drogowa na terenie gminy

Obok Delikatesów Centrum i ośrodka zdrowia w Zagorzycach pojawił się długo wyczekiwany paczkomat. Skorzysta na tym również sąsiednia Szkodna. Do tej pory mieszkańcy musieli jechać do Sędziszowa Młp, gdzie najbliżej obu tych miejscowości znajdował się taki automat.

– Ten paczkomat to nasz wspólny sukces. Cieszę się, że w końcu się to udało. Tym bardziej, że mieszkańcy bardzo często o tym mówili. To było kolejne podejście. Sama od co najmniej od trzech lat zgłaszałam taką potrzebę – podkreśla Barbara Traciak, była sołtyska Zagorzyc.
Paczkomat InPost, który pojawił się w Zagorzycach, to skrytka pocztowa, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Obiekty te zwykle zlokalizowane są w łatwo dostępnych miejscach: przy sklepach i stacjach benzynowych. Jak odebrać przesyłkę? W momencie jej dostarczenia otrzymujemy powiadomienie z kodem odbioru i QR w aplikacji InPost Mobile, którą wcześniej musisz zainstalować na swoim telefonie.

Przy automacie wybieramy w telefonie opcję „Otwórz skrytkę zdalnie”. Można też w czytniku paczkomatu zeskanować kod QR. Skrytka otworzy się. Wyjmujemy paczkę i potwierdzamy jej odbiór w naszej aplikacji. Na koniec pamiętamy o zamknięciu drzwiczek.
Szczegółowe informacje na temat paczkomatów InPost znajdziesz na ten stronie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.